Váš život bez starostí

Od novelizace Občanského zákoníku klade ČNB velký důraz na to, aby pojištění klientů odpovídalo skutečně jejich potřebám. A také to kontroluje.

V Čeké pojišťovně tomu vyhovuje nová řada životního pojištění „Můj život bez satrostí“. Realizace pojištění probíhá ve dvou schůzkách s klientem.  Na první schůzce se provádí analýza životní situace klienta a jeho rodiny pomocí pomůcky, která se nazývá „Plán života bez starostí“. Pojišťovací poradce hledá způsob zabezpečení Vaší rodiny, aby vždy, i když se něco přihodí, byly peníze na bydlení, na výdaje spojené s Vašimi dětmi, s provozem domácnosti, a to včetně provozu auta, patří sem i peníze na zaslouženou dovolenou, na Vaše koníčky a záliby a v neposlední řadě peníze na nějakou rezervu, když Vám třeba odejde pračka, nebo něco jiného.

Pak Vás poradce, pod zajištěnou ochranou osobních údajů, podrobně vyzpovídá ohledně Vaší rodiny, Vašeho zaměstnání, Vašich čistých příjmů, které si měsíčně přinesete a také Vašich průměrných měsíčních výdajů, dále ohledně způsobu Vašeho bydlení, Vašich motorových vozidel, Vašich koníčků a volnočasových aktivit a také Vašich plánů, které se týkají dětí a nakonec i Vašich plánů v oblasti investic. Dále si od Vás vypůjčí smlouvy, které se týkají Vašeho dosavadního zajištění. Všechny smlouvy zapíše do formuláře a celý formlář spolu podepíšte. Každý si vezmete jednu kopii a domluvíte si další schůzku, na kterou Vám finanční poradce přinese navržené řešení zajištění Vaší rodiny ve formě modelace na počítači. O něm se samozřejmě dá dále diskutovat a společně vybrete zabezpečení, které Vám a Vaší rodině bude dokonale vyhovovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *